Intelligence. Lucidity. Reactivity.

Yritys

Tietoa

Haluamme auttaa yrityksiä toimimaan älykkäämmin. Haluamme auttaa koko organisaatiota tekemään parempia päätöksiä ja reagoimaan nopeammin. Toimimaan tavoitteellisesti ja näkemään tulevaisuuteen jo tänään.

Yhdistämme kriittisen business datan älykkäästi uusimpiin teknologioihin ja huippuluokan käyttäjäkokemukseen.

Työpaikat

 

Etsimme tiimiimme lahjakkaita kasvun rakentajia.

Tai kerro meille osaamisestasi ja työhön liittyvistä intohimoistasi:
careers@dearlucy.co

Tiimi

  • Tommi Leino, Myyntijohtaja

    tommi.leino@dearlucy.co / +358 40 553 7097

  • Taina Sipilä, Toimitusjohtaja

    taina.sipila@dearlucy.co / +358 50 547 2415

  • Rasmus Back, Teknologiajohtaja

    rasmus.back@dearlucy.co / +358 50 564 1171

  • Hans Kjellberg, Customer Success Director

    hans@dearlucy.co

  • Jaakko Laurila, Järjestelmäarkkitehti

    jaakko.laurila@dearlucy.co / +358 50 3520 521

  • Tuomo Jokimies, Senior Software Developer

    tuomo@dearlucy.co

  • Son Nguyen, Software Developer

    son@dearlucy.co

  • Anna Osipova, Software Developer

    anna@dearlucy.co

  • Markko Vaarnas,
    Johtoryhmän jäsen

  • Antti Kemppi, Johtoryhmän jäsen

Yhteistyökumppanit

Tarjoamme valmiita Dashboard paketteja yhdessä partnereidemme kanssa.

Sijoittajat

Rahoituskumppanimme mahdollistavat skaalautuvan, vauhdikkaan kasvumme.

Ota yhteyttä

+358 50 5472 415 / info@dearlucy.co

Your Name (required)
Nimesi (pakollinen)

Your Email (required)
Sähköpostiosoitteesi (pakollinen)

Company (required)
Yritys (pakollinen)

Your Message (required)
Viestisi (pakollinen)

Ota yhteyttä

Your Name (required)
Nimesi (pakollinen)

Your Email (required)
Sähköpostiosoitteesi (pakollinen)

Company (required)
Yritys (pakollinen)

Your Message (required)
Viestisi (pakollinen)